قیمت تیبا صندوق دار

2015-09-27T09:54:25+00:00 2018-03-30T20:23:47+00:00
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 رای)

تیبا صندوق دار

شرکت سایپا در راستای پاسخ گویی نیاز های افراد مختلف از جامعه تنوع رنگ فراوانی در تیبا ایجاد کرده است. این خودرو با تلاش های مهندسان ایرانی و مشاوره با صنعت خودرو سازی جهان با موتور 1500 سی سی تولید شده است. قیمت تیبا صندوقدار کمتر از مدل EX می باشد چرا که از تجهیزات کمتری بهره می برد.

این خودرو دارای موتور 4 سیلندری خطی است که با توجه با اهمیت محیط زیست, استاندارد آلایندگی را کسب کرده است.نمای ظاهری تیبا کمی به ریو شباهت دارد و در ساخت قطعات آن از پراید استفاده شده است تا هزینه های جانبی ساخت خودرو کاهش یابد.هزینه استهلاک و نگهداری این خودرو بسیار پایین میباشدبه طوری که میتوان گفت این خودرو سدان توانست تا حدی محبوبیت افراد را به خود جلب کند.

مشخصات فنی تیبا صندوق دار

نوع موتور: 4 سیلندر
حجم موتور: 1500 سی سی
حداکثر قدرت: 80 اسب بخار در 5400 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور: 126 نیوتن متر در 3600 دور در دقیقه
ظرفیت باک: 41 لیتر
طول خودرو: 4.10 متر
عرض خودرو: 1.63 متر
ارتفاع خودرو1.4 متر

قیمت روز تیبا صندوق دار

قیمت تیبا صندوق دار بصورت روزانه آپدیت میشود و شما به قیمت روز قبل، هفته گذشته و ماه پیش نیز دسترسی خواهید داشت.

تاریخ کف قیمت سقف قیمت
قیمت روز خودرو‌های داخلی در تخصص مجموعه اتولاین نیستند. خودرو‌های داخلی در تخصص مجموعه اتولاین نیستند.
تاریخ بروزرسانی: 14 May,2021
Review: 3.43 - "تیبا صندوق دار" by , written on 27 سپتامبر 2015

تیبا صندوق دار شرکت سایپا در راستای پاسخ گویی نیاز های افراد مختلف از جامعه تنوع رنگ فراوانی در تیبا ایجاد کرده است. این خودرو با تلاش های مهندسان ایرانی و مشاوره با صنعت خودرو سازی جهان با موتور 1500 سی سی تولید شده است. قیمت تیبا صندوقدار کمتر از مدل EX می باشد چرا که از تجهیزات کمتری بهره می برد. این خودرو دارای موتور 4 سیلندری خطی است که با توجه با اهمیت محیط…

28 دیدگاه درباره قیمت تیبا صندوق دار


  1. با اینکه قیمت تیبا SX یورو 4 تنوع رنگ بالا به نظر می آید ولی برای خرید خودرو باید به کیفیت هم توجه کرد

  2. شرایط خرید اقساطی برای خودروی تیبا SX یورو 4 تنوع رنگ چجوریه؟ آیا شما با شرکت های فروش اقساطی همکاری ندارید؟

  3. من که ظاهر این خودرو را نمی پسندم. قیمت تیبا SX یورو 4 تنوع رنگ بالاست تو این بازه قیمت انتخاب های بهتری هم هست.

  4. من این خودرو را خریداری کرده ام علاوه بر اینکه بازه قیمت خودرو مناسب است از کارایی لازم برخوردار است اگه قصد خریدش را دارید همین مدل را انتخاب کنید.

  5. من این خودرو را خریداری کرده ام علاوه بر اینکه بازه قیمت خودرو مناسب است از کارایی لازم برخوردار است اگه قصد خریدش را دارید همین مدل را انتخاب کنید.

  6. با اینکه قیمت تیبا SX یورو 4 تنوع رنگ بالا به نظر می آید ولی برای خرید خودرو باید به کیفیت هم توجه کرد

  7. هفته پیش داداشم یدونه تیبا SX یورو 4 تنوع رنگ خرید، اولین بار که سوارش شدم خیلی حال کردم ایشالا که منم یه روزی یه ماشین خوب بخرم.

  8. من این خودرو را خریداری کرده ام علاوه بر اینکه بازه قیمت خودرو مناسب است از کارایی لازم برخوردار است اگه قصد خریدش را دارید همین مدل را انتخاب کنید.

  9. با سلام و خسته نباشید از سایت شما تشکر می کنم که قیمت خودرو در اختیارمان قرار می دهید. قیمت خودرو خیلی در ایران متغیر است .

  10. باسلام.چرابه جای اینکه توایران206 تیپ2 رودنده اتومات کنن اومدن ساینا که همون تیبا ست رواتومات کردن؟این چه سیاست غلط ودروغگویی به مردمه.قیمت ساینا اتومات با206 اگه اتومات بشه شایدبین 2تا4 تومن فرق قیمتش باشه ولی این کجا وان کجا!ماشین ناز16سوپاپ عالی رو ول کردن ساینا اتومات میکنن.واقعاشرکتای خودروساز ماووزارت صنعت ومعدن ماچیکارمیکنن.فقط بخاطرجیب مردم روخالی کردن وکلاه خوشکل سرملت گذاشتن اینکارو میکنن. مگه میشه بنده دیپلم داربفهمم ولی اقایون نخبه ومدیر بامدارج بالانفهمن. نه قربان هدف نابودکردن مردمه ولاغیر…فقط متاسفم برابالا نشینا ومسوولان که خودشون فلانن نه مردم.مردم ازسراجبارمجبورن ازشماخریدکنن.اگه یه اتحادملی بشه وشرکتای خودروسازی رومردم تحریم ازخریدکنن بعدمجبورن برن ماشیناشونو یک سوم قیمت بدن افغانستان وعراق……..توروخدانخرین ازاین ماشینا. استقبال نکنین.بخدازوروظلم به تمام معناست. والسلام.